Mama to wyjątkowa postać w życiu każdego z nas. Zbliżający się Dzień Mamy to idealna okazja ku temu, aby odwdzięczy się jej za lata troski i opieki. Jak wybrać idealny Prezent na dzień matki do kupienia online, aby sprawił jak najwięcej radości? Jeżeli brakuje nam słów, aby wyrazić swoje uczucia, najlepiej będzie powierzyć tę rolę książkom. Oto najlepsze literackie pomysły na upominek. 

Dzień Mamy – najlepsze książki na prezent

Jeżeli nie wiemy, co kupić mamie na Dzień Matki, to wyciągamy pomocną dłoń. Książki od lat inspirują, pozwalają się zrelaksować, a także odkrywać siebie na nowo. Chcąc podarować naszej rodzicielce coś wyjątkowego, warto rozważyć książkowe prezenty. Poniżej przygotowaliśmy kilka tytułów idealnie nadających się jako podarunek na tę wyjątkową okazję. 

5 książek idealnych na prezent dla mamy

Dla naszych mam chcemy wybrać to, co najlepsze. Dlatego również my w tym artykule postaraliśmy się, aby wybrać najlepsze książki na Dzień Mamy w 2022 roku. Oto one: 

– książka “Dom Gucci” (Sara Gay-Forden)

– książka “Pierogi z kimchi. Koreańskie smaki dla każdego” (Wioleta Błazucka)

– książka “Kasztanowy ludzik” (Sveistrup Soren)

– “Anomalia” (Hervé Le Tellier)

– “Nasz ostatni dzień” (Adam Silvera)

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak napięty grafik mają nasze mamy oraz jak niewiele czasu pozostaje im w ciągu dnia na własne przyjemności. Dlatego też dobrym pomysłem jest wybór audiobooka, który pozwala zanurzyć się w niezwykłych opowieściach niezależnie od tego co robimy i gdzie aktualnie jesteśmy. 

Nie tylko książka – co jeszcze sprawdzi się, jako prezent na Dzień Mamy?

W księgarni znaleźć możemy prezent na Dzień Matki nie tylko w postaci książek. Doskonałym uzupełnieniem naszego upominku będą gadżety czytelniczek, takie jak zakładki magnetyczne. Chcąc ułatwić mamie codzienność, dobrze jest wybrać kalendarz 2022 lub planner tygodniowy.

Jak zdążyć z prezentem na Dzień Matki? Zamów online

Dzień Matki już 26 maja, a to oznacza, że musimy się spieszyć z zakupem prezentu. Brak czasu nie powinien pokrzyżować naszych planów związanych z tym wyjątkowym świętem. Dlatego już teraz warto odwiedzić wybraną księgarnię internetową i znaleźć wyjątkowy książkowy prezent na dzień matki z dostawą na czas.